Człowiek z odzysku, czyli wyjątkowy musical w Świętochłowicach
Wybierz się na niezwykle intrygujące wydarzenie artystyczne w Świętochłowicach. Już za kilka dni, a dokładniej dnia 6 listopada 2022 roku w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach wystawiony zostanie musical pt. „Człowiek z Odzysku”. Sztuka zostanie zaprezentowana przez Stowarzyszenie MusicAll Fundacja Sztuk Scenicznych „Teatr z Odzysku”.
Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 17:00. Sztuka prezentowana będzie przez około dwie godziny. Wejście na wydarzenie jest biletowane i kosztuje zaledwie 30 zł. Bilety można zakupić bezpośrednio w ośrodku kultury w Świętochłowicach.
Sztuka opracowana została przez reżysera Bartosza Banasika. Za scenariusz odpowiada również Bartosz Banasiak oraz Joanna Chwał. Choreografię opracowała Klaudia Kaczmarczyk. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Sztuk Scenicznych „Teatr z Odzysku” oraz Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.
Nadchodzące wydarzenie to zdecydowania fantastyczna okazja do tego żeby wybrać się na nie wraz z najbliższymi przyjaciółmi. Sztuka zapowiada się niezwykle intrygująco. Serdecznie zapraszamy i polecamy nadchodzącą sztukę!

Świętuj z nami 30-lecie MOSiR Czeladź w Parku Grabek!
Konkurs dla drużyn pożarniczych: wspólnie budujemy bezpieczeństwo w naszych społecznościach!
Piekary Śląskie zapraszają na 7. PKO Piekarski Półmaraton 2026!
Finałowy koncert I Czeladzkich Warsztatów Gospel zachwycił publiczność w Kopalni Kultury
Piekary Śląskie świętują obronność: Prezydent uhonorowana, nowy dowódca 13. ŚBOT
Młodzi Artyści na IV Świętochłowickich Spotkaniach Teatralnych!