Kolejne Grand Prix w Piłkarzykach Stołowych zorganizowane w Świętochłowicach
W dniu 30 października, który przypadał na poniedziałek, hala sportowo-rekreacyjna OSiR „Skałka” gościła zawodników i licznych fanów piłkarzyków stołowych. W tym znakomitym miejscu miało miejsce otwarcie pierwszej rundy Integracyjnego Cyklu Grand Prix Świętochłowic 2023.
Powtórzony cykl Grand Prix będzie skupiał się na trzech rundach rozgrywanych w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Wyniki wszystkich tych rund będą sumowane, dzięki czemu uda się wyłonić drużynę, która wykazała się najlepszą formą i zdobyła najwięcej punktów.
W inauguracyjnej rundzie udział wzięło siedem ekip, każda składająca się z dwóch członków. Każda z nich reprezentowała różne placówki z terenu Świętochłowic. Zawody odbywały się na dwóch stołach podzielone na dwie grupy, a wszystko toczyło się zgodnie z uniwersalnymi zasadami gry w piłkarzyki stołowe.

Wystawa malarstwa Jarosława Kassnera: Odkryj Górny Śląsk bez walizek!
Zostań Przyjacielem Biblioteki i kształtuj kulturalną przyszłość Piekar Śląskich!
Ruda Śląska walczy z skutkami ulewy: drogi przejezdne, ale szlam wciąż na ulicach
Zabrze w ten weekend: Odkryj najlepsze wydarzenia!
Jerzy Kryszak otworzy Dni Czeladzi 2026 – ikona humoru na scenie!
Radzionków świętuje 700-lecie z retro atrakcjami i muzyką!